pl
pl
     
baner-top.jpg
baner-header-logo.png

Renata Furman

Dziennikarka, ekspert i analityk systemu ochrony zdrowia, zastępca Redaktora Naczelnego czasopisma Służba Zdrowia, wieloletni rzecznik prasowy Ministra Zdrowia i centrali Narodowego Funduszu Zdrowia

Dr Jakub Gierczyński 

Jakub Gierczyński

Lekarz i absolwent MBA. Specjalizuje się w ekonomii i organizacji ochrony zdrowia (Stockholm School of Economics), zdrowiu publicznym, zarządzaniu chorobą i ryzykiem (Burton Certificate). Założyciel Polskiego Towarzystwa Farmakoekonomicznego. Prowadzi wykłady na Uczelni Łazarskiego i Collegium Civitas. Jest doktorantem na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi oraz ekspertem Instytutu Zarządzania w Ochronie Zdrowia Uczelni Łazarskiego i Fundacji Na Rzecz Zdrowego Starzenia się.

 

Mariusz Gujski

Redaktor Naczelny "Służby Zdrowia". Adiunkt w Zakładzie Profilaktyki Zagrożeń Środowiskowych i Alergologii. Obecnie gospodarz “Debaty medycznej” Programu 1 Polskiego Radia. Członek Zarządu Stowarzyszenia "Dziennikarski Klub Promocji Zdrowia". Współautor Narodowego Programu Zdrowia na lata 2007-2015. Członek Zarządu Stowarzyszenia Naukowego "Zagrożenia Cywilizacyjne i Zdrowie Publiczne".

Konstanty Radziwiłł

Ukończył Akademię Medyczną w Warszawie. Pracuje jako lekarz pierwszego kontaktu, od wielu lat we własnej przychodni, którą zarządza. Wykładowca w Katedrze Medycyny Rodzinnej Uniwersytetu Medycznego w Warszawie oraz ekspert w Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia. Specjalista medycyny rodzinnej. Działa w samorządzie lekarskim. W latach 2001-2010 był prezesem Naczelnej Rady Lekarskiej. Obecnie jest jej sekretarzem.

Piotr Tyszko

Dyrektor Instytutu Medycyny Społecznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doktor habilitowany nauk medycznych, specjalista medycyny rodzinnej i zdrowia publicznego. Redaktor działu Public Health w czasopiśmie Hygeia – Public Health. Wykładowca w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, Szkole Zdrowia Publicznego Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego oraz w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

 

Katarzyna Wieczorowska-Tobis

Absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu i European Academy for Medicine of Aging. Lekarz, specjalista geriatrii i medycyny paliatywnej, konsultant krajowy w dziedzinie geriatrii, kierownik Katedry i Kliniki Medycyny Paliatywnej Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Przewodnicząca Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Gerontologicznego, wiceprezes Kolegium Lekarzy Specjalistów Geriatrii w Polsce.

Tomasz Zdrojewski

Lekarz, internista, nauczyciel akademicki i pracownik naukowy w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Kierownik Zakładu Prewencji i Dydaktyki GUMed. Konsultant w Narodowym Instytucie Zdrowia Publicznego - Państwowym Zakładzie Higieny w Warszawie. Od 1994 r. intensywnie zajmuje się epidemiologią kliniczną, prewencją, modelowaniem chorób oraz polityką zdrowotną. Przewodniczący Komitetu Zdrowia Publicznego Polskiej Akademii Nauk.

Powrót
Drukuj
Pdf
ban-1.jpg
for_screen_WHO-emblem-ENG-b.gif
ban-3.jpg
ban-4.jpg
ban-5.jpg